|

Teknoloji Ticarileştirme

İnventram'ın ""Preferred Partners"" Ekosistemine Dahil Olun...

İnventram Preferred Partners, Türkiye'nin ilk KOBİ-büyük şirket buluşturma köprüsüdür. İnventram, bu sistem kapsamında küçük ölçekli teknoloji şirketlerini Koç Topluluğu firmaları ve sektörlerinin öncü firmaları ile buluşturuyor.

Sistemin amacı, inovatif ürün ya da servis yaratan küçük ölçekli teknoloji şirketlerine büyük firmalarla iş yapabilme imkanı yaratmaktır. İnventram Preferred Partners'la lider şirketler, küçük teknoloji şirketlerinin müşterisi ya da stratejik yatırımcısı olabiliyor ve böylelikle genelde yurt dışından temin ettikleri yüksek fiyatlı/yüksek marjlı mühendislik ürün ve servislerini, aynı standartlarda ve daha uygun maliyetlerle Türk teknoloji firmalarından sağlayabiliyorlar. Küçük şirketlere satış desteği, büyük şirketlere yerli tedarikçi sağlayan İnventram Preferred Partners sistemine, teknik, idari ve finansal yeterliliğe sahip olan küçük ölçekli teknoloji firmaları dahil olabiliyorlar.

Siz de bu kategoride şimdiye kadar iş ortaklığı yaptığımız şirketleri yatırım portföyümüzde inceleyebilir, Preferred Partners ekosistemine dahil olmak istiyorsanız sitemizde bulunan formu doldurup bize kendinizden ve şirketinizden bahsederek ilk adımı kolayca atabilirsiniz.

Got an invention? Let’s Meet!
Do you have a project, invention, patent or a start-up on technology or innovation?
Share your project with us »
Want To Co-Invest?
Corporate Video