|

Yatırım Ortaklığı

İnventram Yatırımı ile Şirketiniz Büyüsün...

İnventram, teknoloji ve inovasyon temelli start-up şirketlere yatırım yapmaktadır.

Yatırım almak için öncelikle web portalımızda yer alan formdaki soruların cevaplanması gerekir. Şirketinizin, erken aşamada pazar potansiyeli olan, ileri teknoloji arz eden yenilikçi ve teknolojik buluşları olmalıdır. Yatırımcıların karşılarında görmek istediği girişimci modeli farklı bileşenlerden oluşur. Her şeyden önce girişimcinin kendine güvenmesi, yaptığı işe ve kendisine inanması, ayaklarının yere sağlam basması ve en önemlisi iş başarısına odaklanması gerekir. Tüm bunların arkasında eğitim ve tecrübe önemli rol oynar. Girişimcinin hem finansal rakamlar açısından, hem de beklentiler açısından gerçekçi bakış açısıyla, işi anlayabilmiş olarak ve doğru beklentilerle gelmiş olması gerekir. Doğru bir beklentiyle gelen girişimci hem destek alır hem de işi doğru yönetir.

Biyoteknoloji, sağlık, otomotiv, IoT, robotik teknolojileri, nanoteknoloji, yapay zeka, elektronik, dayanıklı tüketim, bulut sistemleri, savunma sanayi teknolojileri, medikal ürünler gibi onlarca kategoride şimdiye kadar hayata geçmesine ortak olduğumuz projeleri yatırım portföyümüzde inceleyebilirsiniz.

Buluşun Varsa Buluşalım!
Teknoloji ve inovasyon içerikli Proje, Buluş, Patent veya Şirketiniz varsa, erken aşama yatırımı, finansal destek ve proje destekleri için hemen başvurun.
Projenizi Bizimle Paylaşın »
Yatırımcı için fırsatlar
Kurumsal Film