|

Yönetim Ekibi

Yönetim Ekibi
Cem Soysal – Genel Müdür

Cem Soysal, on yedi yılı üst düzey yöneticilik olmak üzere, bilgi teknolojileri ve telekomünikasyon sektöründe 24 yıllık iş tecrübesine sahiptir. İnventram öncesinde Fujitsu-Siemens Computers Türkiye Ülke Müdürlüğü, Doğan Holding bünyesinde Doğan Online Şirketleri Grup Başkanlığı ve Teknoloji Holding Grup Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 1997-2002 yılları arasında Zorlu Holding bünyesinde, kuruluşunda yer aldığı ve Türkiye’nin ikinci büyük özel İnternet Servis Sağlayıcısı olan Vestelnet A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Cem Soysal’ın İTÜ’den İnşaat Mühendisliği Lisans, ABD Pace Üniversitesi’nden Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans ve ABD Columbia Üniversitesi’nden Pazarlama Yönetimi dereceleri mevcuttur. Cem Soysal, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’ndan Lisanslı Bireysel Katılım Yatırımcısı’dır.


Kerem Uygurmen – Yatırımlar ve Mali İşler Müdürü

21 yıl finans piyasalarında çalışan Kerem Uygurmen, iş hayatına 1996’da Koçbank A.Ş. Krediler’de mali analist olarak başladı. 1998-2008 döneminde Koç Yatırım ve Yapı  Kredi Yatırım’da değerleme, fizibilite, şirket birleşme ve el değiştirmeleri, özelleştirmeler, halka arz, blok satış ve diğer sermaye piyasaları faaliyetleriyle ilgili uzman, yönetici ve Koç Finansal Hizmetler iş geliştirme müdürü olarak çalıştı. 2009 yılında YKB Kurumsal Bankacılık ekibinde yer aldı, 2010’dan itibaren İnventram’da Yatırımlar ve Mali İşlerden sorumlu müdür görevini sürdürmektedir. Boğaziçi Üniversitesi’nden lisans, West Georgia Üniversitesi’nden işletme yüksek lisans derecesi, London School of Economics’den kurumsal finansman kredileri, SPK’dan İleri Düzey Sermaye Piyasaları Faaliyetleri lisansı sahibi olan Kerem Uygurmen aynı zamanda Patent Vekili'dir.


Yalın Geçer – İş Geliştirme ve Proje Yöneticisi

Yalın Geçer, girişimcilik, iş geliştirme, yatırım ve finans alanlarında toplam 14 yıllık iş tecrübesine sahiptir. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nü 1999 yılında tamamladıktan sonra Case Western Reserve Üniversitesi'nden İşletme Yüksek Lisans (MBA) derecesini almıştır. 2003-2009 yılları arasında Mercedes-Benz Türk A.Ş. firmasının finans bölümünde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Daha sonra telekomünikasyon sektöründe İş Geliştirme ve Satış alanında çalışmıştır. Belli aralıklarla girişimcilik faaliyetlerinde bulunduktan sonra son olarak Alesta Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı şirketinde İş Geliştirme ve Yatırımlar Yöneticisi olarak görev almış, birçok teknoloji odaklı girişimi değerlendirerek yatırımları yönlendirmiştir. Kendisi aynı zamanda SPK’dan Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansına sahip olup Ekim 2015’den beri İnventram'da İş Geliştirme ve Proje Yöneticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.


Gülbin Çalışan –  İş Geliştirme Yöneticisi

Orta ve lise öğrenimini Saint Benoit Fransız Lisesi’nde tamamlayan Gülbin Çalışan, yüksek öğrenimine Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde devam etmiş, İşletme bölümü’nden 2010 yılında mezun olmuştur. Patent Vekili ve Marka Vekili olan Gülbin Çalışan İnventram’da pazarlama ve yatırım süreçlerinden sorumlu İş Geliştirme Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.


Özge Şimşekli – Mali İşler Uzmanı

Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Özge Şimşekli İnventram’da Mali İşler Uzmanı olarak görev yapmaktadır.