|

Tohum Sermayesi Desteği

Tohum Sermayesi Desteği

Tohum Sermayesi ile Projeniz Hayat Bulsun…

Tohum Sermayesi, sahip olduğunuz projelerin hayata geçebilmesi için ihtiyacınız olan ön sermayedir. İnventram, ilgilendiği ve çarpıcı bulduğu projeler için tohum sermayesi desteği sağlamaktadır.

Projenizin tohum sermayesi desteği alabilmesi için çarpıcı olmanın ötesinde yenilikçi, rekabetçi, pazarlanabilir, büyüyebilir ve sürdürülebilir olması gerekir. Koç Holding ve Koç Üniversitesi ortaklığı ile Nisan 2010'da kurulmuş bir erken aşama teknoloji, inovasyon ve fikri mülkiyet hakları yatırım, ticarileştirme ve danışmanlık şirketi olan İnventram, bu kriterlere sahip olan, kendine ve projesine sonuna kadar güvenenlere

tohum sermayesi

 desteği vermektedir. Biyoteknoloji, sağlık, otomotiv, bilgi ve iletişim teknolojileri, savunma sanayi teknolojileri, medikal ürünler gibi onlarca kategoride şimdiye kadar hayata geçmesine ortak olduğumuz projeleri yatırım portföyümüzde  inceleyebilirsiniz. 

Inventram’ın hitap ettiği segment yüksek teknolojidir ve Türkiye’de yüksek teknolojiye yatırım yapan tek kurumsal yatırım şirketidir. Yeni projelere her zaman açık olan Inventram, 

tohum sermayesi

 ile bu projeler için maddi imkanı sağlamaya daima hazır. Siz de projenizi bizimle paylaşarak hayallerinizi hayata geçirmek konusunda ilk adımı atabilirsiniz.

Buluşun Varsa Buluşalım!
Teknoloji ve inovasyon içerikli Proje, Buluş, Patent veya Şirketiniz varsa, erken aşama yatırımı, finansal destek ve proje destekleri için hemen başvurun.
Projenizi Bizimle Paylaşın »
Yatırımcı için fırsatlar
Kurumsal Film