|

Erken Aşama Fon Desteği

Erken Aşama Fon Desteği

Erken Aşama Fon Desteği ile Projenizi Büyütün

Erken aşama fon desteği, firmaların pazara sürdükleri mal veya hizmetlerin pazardaki üstülüğünü sağlamak, güçlü bir marka imajı yaratmak ve önemli bir pazar payı yakalamak için ihtiyaç duydukları 500 binden 2 milyon dolara kadar değişebilen bir girişim sermayesidir. İnventram, bu aşamadaki firmalara erken aşama fon desteği verip firmaların büyüyerek yollarına devam etmelerini sağlamaktadır.

Koç Holding ve Koç Üniversitesi ortaklığı ile Nisan 2010’da kurulan İnventram, Türkiye’de yüksek teknolojiye yatırım desteğinde bulunan tek kurumsal yatırım şirketidir. Şirketimiz erken aşama teknoloji, inovasyon ve fikri mülkiyet hakları yatırımı, ticarileştirme ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Biyoteknoloji, sağlık, otomotiv, bilgi ve iletişim teknolojileri, savunma sanayi teknolojileri, medikal ürünler gibi onlarca kategoride şimdiye kadar hayata geçmesine veya büyümesine ortak olduğumuz projeleri yatırım portföyümüzde inceleyebilirsiniz.

İnventram, erken aşama fon desteği verdiği şirketlerde tutkulu liderler, ticarileşebilme kabiliyeti, hukuka uygunluk ve inovatif değerler arar. Siz de projenize güveniyorsanız ve erken aşama fon ile şirketinizi büyütmeyi, üretim ve satış oranınızı artırmayı hedefliyorsanız erken aşama fonlarımız ile size de destek vermeye hazırız. Sitemizde bulunan formu doldurup bize kendinizden ve projenizden bahsederek ilk adımı kolayca atabilirsiniz.

Buluşun Varsa Buluşalım!
Teknoloji ve inovasyon içerikli Proje, Buluş, Patent veya Şirketiniz varsa, erken aşama yatırımı, finansal destek ve proje destekleri için hemen başvurun.
Projenizi Bizimle Paylaşın »
Yatırımcı için fırsatlar
Kurumsal Film