|

Yönetim Desteği

İnventram Yönetim Desteği İle Şirket Profiliniz Güçlensin

Yönetim desteği, şirketler için çok önemli olan ve ana faaliyet alanı dışındaki konularda (muhasebe, bordro, insan kaynakları, finansal raporlama ve vergi yükümlülüklerinin takibi vb.) verilen bir destektir. İnventram yönetim desteği ile şirketlerinizin ihtiyacı olan ana faaliyet alanı dışındaki konularda, kurumsal bütünlük profilinizi en iyi şekilde oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Yönetim desteğimizin içeriği şöyledir:
–     Başlangıç ve Erken Aşama Sermaye Destekleri
–     Yönetim, Finans ve Hukuk Desteği
–     Fizibilite ve Pazar Araştırması
–     Şirket Değerleme
–     Pazara Giriş Stratejisi ve Satış
–     Bütçe Yönetimi

İnventram yönetim desteğini almak için öncelikle

web portalımızda yer alan formdaki

soruların cevaplanması gerekir.  Şirketinizin, erken aşamada pazar potansiyeli olan, ileri teknoloji arz eden yenilikçi ve teknolojik buluşları olmalıdır. Yatırımcıların karşılarında görmek istediği girişimci modeli farklı bileşenlerden oluşur. Her şeyden önce girişimcinin kendine güvenmesi, yaptığı işe ve kendisine inanması, ayaklarının yere sağlam basması ve en önemlisi iş başarısına odaklanması gerekir. Tüm bunların arkasında eğitim ve tecrübe önemli rol oynar. Girişimcinin hem finansal rakamlar açısından, hem de beklentiler açısından gerçekçi bakış açısıyla, işi anlayabilmiş olarak ve doğru beklentilerle gelmiş olması gerekir. Doğru bir beklentiyle gelen girişimci hem destek alır hem de işi doğru yönetir. 

İnventram yönetim desteğinden faydalanan biyoteknoloji, sağlık, otomotiv, bilgi ve iletişim teknolojileri, savunma sanayi teknolojileri, medikal ürünler gibi onlarca kategoriyi ve şimdiye kadar hayata geçmesine ortak olduğumuz projeleri

yatırım portföyümüzde

inceleyebilirsiniz.

Buluşun Varsa Buluşalım!
Teknoloji ve inovasyon içerikli Proje, Buluş, Patent veya Şirketiniz varsa, erken aşama yatırımı, finansal destek ve proje destekleri için hemen başvurun.
Projenizi Bizimle Paylaşın »
Yatırımcı için fırsatlar
Kurumsal Film