|

Finans Desteği

İnventram Finans Desteği İle Şirketiniz Ayağa Kalksın

Finans desteği, projeleri ayağa kaldırmak ve olgunlaştırmak için sağlanan finansal kaynaklardır. İnventram, teknoloji ve inovasyon temelli yeni kurulmuş ve kurulmakta olan girişimlere hisse yatırımları yapmakta ve satış desteği vererek ortak olmaktadır.

Teknoloji projelerinin 3 farklı modelde ticarileştiriyoruz:
1)Patent Yatırımı: Fikri mülkiyet haklarının patentleme yöntemiyle korunması ve lisanslanması.
2)Şirket Yatırımı: Başlangıç veya erken aşama sermayesi ile şirket ortaklığı.
3) Teknoloji Ticarileştirme: Patente konu olan bir teknolojiyi ticarileştirme ve Koç Topluluğu şirketleri ile işbirliği imkânı sağlanması.

Finans desteği almak için öncelikle

web portalımızda yer alan formdaki

soruların cevaplanması gerekir.  Şirketinizin, erken aşamada pazar potansiyeli olan, ileri teknoloji arz eden yenilikçi ve teknolojik buluşları olmalıdır. Yatırımcıların karşılarında görmek istediği girişimci modeli farklı bileşenlerden oluşur. Her şeyden önce girişimcinin kendine güvenmesi, yaptığı işe ve kendisine inanması, ayaklarının yere sağlam basması ve en önemlisi iş başarısına odaklanması gerekir. Tüm bunların arkasında eğitim ve tecrübe önemli rol oynar. Girişimcinin hem finansal rakamlar açısından, hem de beklentiler açısından gerçekçi bakış açısıyla, işi anlayabilmiş olarak ve doğru beklentilerle gelmiş olması gerekir. Doğru bir beklentiyle gelen girişimci hem destek alır hem de işi doğru yönetir. 

İnventram finans desteğinden faydalanan biyoteknoloji, sağlık, otomotiv, bilgi ve iletişim teknolojileri, savunma sanayi teknolojileri, medikal ürünler gibi onlarca kategoriyi ve şimdiye kadar hayata geçmesine ortak olduğumuz projeleri

yatırım portföyümüzde

inceleyebilirsiniz.

Buluşun Varsa Buluşalım!
Teknoloji ve inovasyon içerikli Proje, Buluş, Patent veya Şirketiniz varsa, erken aşama yatırımı, finansal destek ve proje destekleri için hemen başvurun.
Projenizi Bizimle Paylaşın »
Yatırımcı için fırsatlar
Kurumsal Film