|

IUGO: Araçlarda Telemetri Teknolojisi

Evren Özatay / IUGO

IUGO, araştırma-geliştirme ve mühendislik hizmetleri veren, güvenli ve verimli sürüş konularında bilimsel çalışmalar yapan, araç telemetrisi konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji firmasıdır.

IUGO, araç telemetrisi teknolojilerini özgün algoritmalar ile sürücü seviyesine taşıyarak araç takip sektörünün dinamiklerini sürücü alışkanlıklarını öğrenme modeline dönüştüren bir sistem ile güvenli ve verimli sürüş çözümlerine yepyeni bir anlayış getirmektedir. Bu bağlamda hem pazarda yer alan ve mevcut filolara entegre edilmiş donanımlar için hazırlanmış bir SaaS (Software-as-a-Service) modeli, hem de yepyeni bir tasarımla prototip seviyesine getirilmiş donanımı içeren ve veri yönetiminde en optimum çözümü sağlayan yazılımı hazırlanan End-to-End ürün modeli çalışılmaktadır. B2C ve B2B satış kanalları olarak çeşitlendirilebilecek bu ürün ve servis modelinde, her türlü filo, taşımacılık, dağıtım, araç kiralama ve özel araç sektörleri ile bunlara paralelde hizmet veren kamu kurum-kuruluşları ve sigorta şirketleri potansiyel alıcılar olarak yer almaktadır. Güvenlik ve Eko-sürüş olarak tanımlanan iki ana şemsiye ürün portföyü ile optimum hız profili ile oluşturulacak ideal sanal sürücünün (Virtual Driver) davranışlarına en yakın çözümün bulunması ve filoları bu çözüme ulaştıracak her türlü hizmetin sağlanması şirketin yakın gelecekteki en önemli faaliyetleri arasında yer alacaktır.Destek!

Firmaya gelir paylaşımı modeliyle satış konusunda destek verilmektedir.Referans Numarası : 4599
Alan : Otomotiv
Web Sitesi : http://www.iugo.tech
Daha fazla bilgi için : info@inventram.com
Buluşun Varsa Buluşalım!
Teknoloji ve inovasyon içerikli Proje, Buluş, Patent veya Şirketiniz varsa, erken aşama yatırımı, finansal destek ve proje destekleri için hemen başvurun.
Projenizi Bizimle Paylaşın »
Yatırımcı için fırsatlar
Kurumsal Film