|

Smartface: Stratejik Mobil Dönüşüm Rehberliği

Osman Çelik / Smartface

Smartface, şirketlerin mobil dönüşüm yolculuğunda başarıya ulaşmaları için en yakın çalışma ortağı olmayı hedefleyen, mobil dönüşüm için bulutta kurumsal mobilite üzerine odaklanan, AR-GE merkezi İstanbul’da, genel merkezi de ABD’de olan bir mobil teknoloji firmasıdır.

• Stratejik Mobil Dönüşüm Rehberliği: Mobil dönüşümü hızlandırmak için üst seviye stratejik rehberlik ve danışmanlık hizmetleri ile başlanır. Bu hizmetler, dönüşüm sürecinde yol haritasının çıkartılmasını ve devamlılığının sağlanmasını kapsamaktadır.

• Mobilite Süreçleri Profesyonel ve Teknik Hizmetler: Kurumların mobil süreçleri içselleştirebilmesi için, teknik müşteri yöneticisi ile her tür mobil proje ve süreç için danışmanlık desteği ve teknik destek sağlanmaktadır.

• Doğru Altyapı ve Araçların Sağlanması: Son aşamada ise, tümüyle bulut üzerinde %300 verimlilik sağlayan entegre araçlar ile uygulamalar geliştirilebilmesi, bu uygulamaların yaşam döngülerinin (Development, Testing, Deployment, Distribution, Management) uçtan uca yönetilebilmesi amacıyla alanında en iyi kurumsal mobilite araçları sağlanmaktadır.

 

Destek!

Firmaya gelir paylaşımı modeliyle satış konusunda destek verilmektedir..

 

Referans Numarası : 4546
Alan : Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Şirket web sitesi : www.smartface.io
Daha fazla bilgi için : info@inventram.com
Buluşun Varsa Buluşalım!
Teknoloji ve inovasyon içerikli Proje, Buluş, Patent veya Şirketiniz varsa, erken aşama yatırımı, finansal destek ve proje destekleri için hemen başvurun.
Projenizi Bizimle Paylaşın »
Yatırımcı için fırsatlar
Kurumsal Film