|

LCD Hospital A.Ş.: LCD Test ve Tamir Teknolojileri

Bahadır Felek / LCD Hospital A.Ş

Firma, Laptop, LCD TV, LCD Monitör, ATM gibi ürünlerde kullanılan LCD panellerinin onarımlarını gerçekleştirmektedir. Girişimciler, kurucusu oldukları Feba Elektronik’teki 20 yıllık elektronik sistem tamirindeki engin tecrübeleri ile LCD Panel onarım sektöründe LCD panellerin yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan ihtiyacı ve doldurulamayan açığı belirlemiş ve test ve tamir teknolojileri ve proseslerini 4 yıllık yoğun bir ARGE ve ürün test çalışması sonucunda geliştirmişlerdir. Cam kırıkları ve cam içi sıvı kristal problemleri harici tüm problemleri tamir edebilmektedir. İzmir Serbest Bölge’deki yurt dışına ve İstanbul’da yurt içine hizmet veren iki temiz oda LCD laboratuarı bulunmaktadır. 2013 içerisinde Ankara’da da bir tamir laboratuarının kurulması planlanmaktadır.

LCD Hospital, son kullanıcıya yenisi ile değiştirilmesi gereken ürünleri garanti içi ve dışı LCD tamir imkanı ile düşük maliyet ve hızlı geri dönüş, üreticiye de daha az yedek stok ihtiyacı, stok maliyeti tasarrufu, müşteri memnuniyeti, rakiplere göre fiyat avantajı sunmaktadır.

 

Destek!

Firmaya gelir paylaşımı modeliyle iş ortaklıkları ve satış konusunda destek verilmektedir.

Referans Numarası : 775
Alan : Dayanıklı Tüketim
Şirket web sitesi : www.lcdhospital.com.tr
Daha fazla bilgi için : info@inventram.com
Buluşun Varsa Buluşalım!
Teknoloji ve inovasyon içerikli Proje, Buluş, Patent veya Şirketiniz varsa, erken aşama yatırımı, finansal destek ve proje destekleri için hemen başvurun.
Projenizi Bizimle Paylaşın »
Yatırımcı için fırsatlar
Kurumsal Film